Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Call for Heroes: Pompolic Wars - The Warrior - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Call for Heroes: Pompolic Wars z gatunku Gry RPG w wersji The Warrior na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku202,2 MB

pobrań1531

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji7 maja 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Call for Heroes: Pompolic Wars to produkt pochodzącego z Serbii i Czarnogóry studia Quotix Software. Mamy tu do czynienia z typową grą akcji, która ubarwiona jest elementami charakterystycznymi dla programów z gatunku RPG.

Fabuła gry koncentruje się wokół ataku sił ciemności na bliżej niezidentyfikowaną, fantastyczną krainę. Jak to zwykle w tego typu opowieściach bywa, mieszkańcy nie byli przygotowani na przeciwstawienie się armii najeźdźców, dowodzonej przez dysponującą nadnaturalnymi zdolnościami, tytułową istotę. Wykorzystując swoich podkomendnych, Pompolic szybko opanował umysły obrońców i wcielił ich w szeregi swojej hordy. Wydawało się, że rasa ludzka chyli się ku nieuchronnej zagładzie, a siły zła na zawsze opanują fantastyczny świat. Na szczęście znalazło się dwóch śmiałków, którzy są gotowi stawić czoła najeźdźcom. W jednego z nich wcielisz się Ty, graczu...

Uwaga: Pierwsze demo gry nazwane „The Warrior”.

  • data aktualizacji: 7 maja 2007
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 202,2 MB

Pliki do gry Call for Heroes: Pompolic Wars

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Call for Heroes: Pompolic Wars - The Warrior demo 202,2 MB 2007.05.07 1,5K 0
Call for Heroes: Pompolic Wars - The Amazon Girl demo 226,7 MB 2007.05.28 1,7K 0