Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Rush for Berlin: Rush for the Bomb - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Rush for Berlin: Rush for the Bomb z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku422,6 MB

data aktualizacji26 kwietnia 2007

pobrań1854

pobrań (7 dni)5

Pobierz plik za darmo

Rush for the Bomb to pierwszy, oficjalny dodatek do strategii czasu rzeczywistego o nazwie Rush for Berlin. Za produkcję rozszerzenia odpowiada węgierskie studio Stormregion, mające na swym koncie takie tytuły, jak S.W.I.N.E. czy popularną, aczkolwiek kontrowersyjną serię Codename: Panzers. Akcja gry przenosi nas do roku 1942, w którym to Amerykanie chcąc wyprodukować pierwszą na świecie bombę atomową, rozpoczęli realizację projektu „Manhattan”.

Tymczasem, według scanarzystów gry, niemieckim szpiegom udało się wykraść plany budowy ładunku wybuchowego, lecz stanęli oni przed dużym problemem, jakim było przetransportowanie dokumentów z powrotem do Berlina. Od gracza zależy, czy stanie on po stronie Osi, pomagając w ochronie i przewożeniu ważnych papierów z neutralnej Hiszpanii aż do stolicy III Rzeszy czy też wybierze stanowisko bliższe Aliantom, starając się za wszelką cenę przechwycić teczki z niebezpiecznymi planami i zwrócić je Amerykanom.

Uwaga: Demo zawiera jedną misję z kampanii Niemieckiej.

  • data aktualizacji: 26 kwietnia 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 422,6 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl