Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

3D Ultra Mini Golf Adventures - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry 3D Ultra Mini Golf Adventures z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku51,3 MB

pobrań2817

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji25 kwietnia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

3D Ultra Mini Golf Adventures to pozycja o charakterze sportowym, będąca konwersją tytułu z 1998 r., dobrze znanego posiadaczom komputerów osobistych klasy PC. Początkowo owa pozycja została zapowiedziana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Xbox 360, aczkolwiek developerzy postanowi poszerzyć grono jej miłośników również o odbiorców pierwotnej wersji.

Rozpoczynając zabawę użytkownik wybiera jedną z czterech postaci, posiadających odmienne umiejętności i odznaczających się unikalnymi cechami charakteru. Do jego dyspozycji oddano prawie czterdzieści dołków, rozmieszczonych na trzech polach golfowych. Wirtualne środowiska zostały wystylizowane na lunapark, Dziki Zachód i przestrzeń kosmiczną. Co więcej, każda lokacja odznacza się typowymi dla siebie pułapkami i przeszkodami, w postaci chociażby zwierząt, indiańskich namiotów, rakiet i karuzel.

Uwaga: Demo pozwala na zapoznanie się z fragmentem gry.

  • data aktualizacji: 25 kwietnia 2007
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 51,3 MB

Pliki do gry 3D Ultra Mini Golf Adventures

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

3D Ultra Mini Golf Adventures demo 51,3 MB 2007.04.25 2,8K 1