Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

B.A.S.E. Jumping - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry B.A.S.E. Jumping z gatunku Gry Sportowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku129,6 MB

pobrań10316

pobrań (7 dni)7

data aktualizacji23 kwietnia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Stworzona przez rosyjskiego developera Digital Dimension Developmment produkcja zatytułowana B.A.S.E. jest przeznaczonym na komputery PC symulatorem skoków spadochronowych wykonywanych ze stojących na ziemi obiektów. Nazwa dyscypliny i zarazem tytuł gry jest skrótem od angielskich wyrażeń dotyczących miejsca wykonywania skoku: budynek, antena, przęsło, ziemia (w sensie naturalnych formacji skalnych). Jest to dość niebezpieczny, ale dostarczający wielu emocji sport.

B.A.S.E. pozwala zakosztować emocji towarzyszących ekstremalnym skokom spadochronowym. Oddane w niej zostały wszystkie elementy skoku, począwszy od samego opuszczenia platformy startowej, poprzez swobodne spadanie, akrobacje powietrzne, lot na spadochronie oraz lądowanie. Nasz skoczek musi się zmagać nie tylko z siłą grawitacji, ale również z wiatrem i turbulencjami. Wraz z kolejnymi skokami nabieramy doświadczenia, co umożliwia nam poznanie nowych akrobatycznych umiejętności. W grze nie zabrakło również specjalistycznego sprzętu do skoków spadochronowych. Do wyboru mamy dziesiątki elementów różnorodnego, wzorowanego na rzeczywistym wyposażenia.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 23 kwietnia 2007
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 129,6 MB

Pliki do gry B.A.S.E. Jumping

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

B.A.S.E. Jumping - ENG demo 129,6 MB 2007.04.23 10,3K 7