Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sam & Max: Season 1 – Reality 2.0 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Sam & Max: Season 1 – Reality 2.0 z gatunku Gry Przygodowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku68,6 MB

pobrań920

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji13 kwietnia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Sam & Max Season 1: Episode 5 – Reality 2.0 to piąta część opracowanej przez studio Telltale Games na podstawie komiksów Steve’a Purcella serii gier przygodowych traktujących o zwariowanych i przezabawnych przygodach sympatycznych detektywów Sama i Maksa. Tym razem przenosimy się do cyberprzestrzeni, gdzie pomagamy komiksowym bohaterom zażegnać kolejny kryzys.

Zarys fabuły przedstawia się następująco: bezpieczeństwo światowego Internetu jest zagrożone. Pewna gra MMO przetrzymuje graczy jako zakładników i tylko od Sama i Maksa zależy, czy nieboraki zdołają powrócić do naszej rzeczywistości. W tym celu trzeba najpierw dokonać rzeczy niebywałej i wzorem bohatera filmu Tron przenieść się do wnętrza komputera, by od wewnątrz wyeliminować niebezpieczeństwo.

Uwaga: Wersja testowa gry Sam & Max: Season 1 – Reality 2.0. Pozwala na zapoznanie się z jej fragmentem, a ponadto istnieje możliwość odblokowania całej gry po wykupieniu klucza aktywacyjnego za pośrednictwem Internetu.

  • data aktualizacji: 13 kwietnia 2007
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 68,6 MB

Pliki do gry Sam & Max: Season 1 – Reality 2.0

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Sam & Max: Season 1 – Reality 2.0 demo 68,6 MB 2007.04.13 920 0