Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Teorie Spisku - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Teorie Spisku z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku343,4 MB

data aktualizacji22 marca 2007

pobrań3144

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Red Ocean to pierwszoosobowa gra akcji od zespołu Collision Studios. Produkt ten zaliczany jest do gatunku FPS, lecz cechą wyróżniającą go spośród innych strzelanek jest fakt, że pozwala nam na otwieranie ognia zarówno na lądzie, jak i pod powierzchnią wody.

Postać, w jaką wcielamy się w Red Ocean, to osoba Jacka Harda, trudniąca się dość niecodzienną profesją – poszukiwaniem skarbów. Akcja gry rozpoczyna się w czasach zimnej wojny, kiedy to naszemu podopiecznemu udaje się dotrzeć do tajnej, podwodnej bazy, leżącej na terytorium Rosji. Wkrótce po tym śmiałek odkrywa, że wspomniana stacja należy do terrorystów. Zanim jednak Jackowi udaje się poznać całą prawdę, zostaje schwytany w sidła przestępczej organizacji. Od tej chwili jego celem jest nie tylko uratowanie własnego życia, ale także zabezpieczenie losów Kuli Ziemskiej, zagrożonej atakiem biologicznym.

Uwaga: Demo zawiera trzecią misję z pełnej wersji gry.

  • data aktualizacji: 22 marca 2007
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 343,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl