Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Stoked Rider: Alaska Alien - v.1.28 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Stoked Rider: Alaska Alien z gatunku Gry Sportowe w wersji v.1.28 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku89,3 MB

pobrań1292

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji19 marca 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Alaska Alien to podtytuł kolejnej odsłony cyklu Stoked Rider autorstwa austriackiej firmy Bongfish Interactive Entertainment. Podobnie jak poprzedniczka, tak i opisywana pozycja podejmuje tematykę „szaleństw” na snowboardzie. Jednak po tragicznej śmierci Tommy'ego Brunnera, który firmował swoim nazwiskiem pierwszą grę z serii, deweloperzy nie zdecydowali się na zaproszenie do współpracy innego snowboardzisty.

Tym razem autorzy gry postanowili wprowadzić do swojego produktu nieco elementów humorystycznych – przykładem jest tytułowy Obcy, który z jetpackiem na plecach i „parapetem” przyczepionym do nóg śmiga po stokach aż miło. A to właśnie nie skrępowana żadnymi zasadami (no, może nieco tylko prawem grawitacji) jazda po ośnieżonych stokach (64 kilometry kwadratowe gór Alaski) i wykonywanie całej masy karkołomnych ewolucji jest kwintesencją rozgrywki w Stoked Rider: Alaska Alien.

Uwaga: Demo (w wersji v.1.28) zawiera dwa zadania treningowe. Jako postać grywalna dostępny jest tylko człowiek. Ponadto można skorzystać z trzech desek snowboardowych.

  • data aktualizacji: 19 marca 2007
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 89,3 MB

Pliki do gry Stoked Rider: Alaska Alien

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Stoked Rider: Alaska Alien - v.1.28 demo 89,3 MB 2007.03.19 1,3K 1