Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Thief: The Dark Project - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Thief: The Dark Project . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku40,8 KB

pobrań3797

pobrań (7 dni)5

data aktualizacji5 lutego 2001

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wypakuj plik, najlepiej do folderu z zainstalowaną grą. Trainer musi działać z nią równolegle, dlatego gdy uruchomisz grę, naciśnij klawisze [Alt] + [Tab], aby wrócić do Windowsa, uruchom trainer, ustaw co potrzebujesz i używając tych samych klawiszy wróć do gry.

Podczas rozgrywki możesz używać trzech klawiszy:

[T] – nieograniczona kasa

[Y] – God Mode

[U] – nieograniczona ilość strzał

Uwaga: Trainer działa wyłącznie z wybranymi wersjami gry.

  • data aktualizacji: 5 lutego 2001
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 40,8 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Thief: The Dark Project

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Thief: The Dark Project trainer 40,8 KB 2001.02.05 3,8K 5