Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Zoo Tycoon 2: Afrykańskie zwierzaki - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Zoo Tycoon 2: Afrykańskie zwierzaki . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku21 KB

pobrań4226

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji12 marca 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Będziesz musiał uruchomić plik o nazwie pdtrain.exe, a następnie właściwą grę. Teraz za każdym razem gdy wciśniesz klawisz F2 będziesz mógł odblokować wszystkie dostępne bonusy. Ponownie wciśnięcie klawisza F2 z powrotem je zablokuje.

  • data aktualizacji: 12 marca 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 21 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Zoo Tycoon 2: Afrykańskie zwierzaki

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Zoo Tycoon 2: Afrykańskie zwierzaki - Unlocker trainer 21 KB 2007.03.12 4,2K 2
Zoo Tycoon 2: Afrykańskie zwierzaki - Money Trainer trainer 18,4 KB 2006.10.17 5,2K 0