Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Geometry Wars: Retro Evolved - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Geometry Wars: Retro Evolved z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku60 MB

data aktualizacji8 marca 2007

pobrań1933

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Omawiana pozycja to nieskomplikowana strzelanina, stworzona przez studio Bizarre Creations. Co ciekawe, niegdyś była ona dostępna wyłącznie jako dodatek do gry Project Gotham Racing 3. Jej popularność sprawiła jednak, że można ją nabyć jako oddzielną pozycję, znajdującą się wśród innych tytułów zebranych w Xbox Live Arcade, bądź jako samodzielny produkt na komputery PC wyposażone w system Windows Vista.

Zasady są bardzo proste. Zabawę rozpoczynamy z trzema życiami i przejmujemy dowodzenie nad małym statkiem kosmicznym, który ląduje w samym środku wielkiej bitwy. Podczas gdy lewą gałką pada sterujemy naszym gwiezdnym okrętem, prawą celujemy i strzelamy. Z czasem zdobywamy nowe rodzaje broni i dodatkowe życia. W grze dostępnych jest kilka rodzajów wrogów - jak można się domyślić, przypominają oni wyglądem figury geometryczne. I to właściwie wszystko - nieskomplikowane rozrywka jest jednak w stanie wciągnąć na wiele godzin.

Uwaga: Demo pozwala na zapoznanie się z fragmentem gry. Działa tylko na komputerach z systemem Windows Vista.

  • data aktualizacji: 8 marca 2007
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 60 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl