Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Operation: Matriarchy - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Operation: Matriarchy . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1,4 KB

pobrań1409

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji2 marca 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Prawdopodobnie będziesz zastąpić znajdujące się tam pliki, tak więc dobrze byłoby wykonać ich kopie bezpieczeńśtwa.

Teraz możesz uruchomić grę i skierować się do menu, dzięki któremu będziesz mógł wybrać dowolny poziom kampanii.

  • data aktualizacji: 2 marca 2007
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.