Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sam & Max: Season 1 – Abe Lincoln Must Die! - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Sam & Max: Season 1 – Abe Lincoln Must Die! z gatunku Gry Przygodowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku84,2 MB

pobrań950

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji2 marca 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Sam & Max: Season 1 – Abe Lincoln Must Die! jest czwartą częścią sześcioodcinkowej serii przepełnionych humorem gier przygodowych traktujących o przygodach dość niezwykłej pary detektywów: psa – Sama oraz królika o sadystycznych skłonnościach – Maksa. Sami bohaterowie, jak i rodzaj poczucia humoru, którym odznacza się gra, są wzorowane na komiksach tworzonych przez Steve’a Purcella.

Jak wskazuje tytuł epizodu, fabuła w nim przedstawiona dotyczy afery związanej z Białym Domem. Okazało się bowiem, że prezydent Stanów Zjednoczonych postradał zmysły. Nakazał grupowe przytulenia oraz wprowadził embargo na budyń. Niektórzy obawiają się, by w swym szaleństwie nie pokusił się (o zgrozo!) o zaostrzenie przepisów dotyczących posiadania broni (a przecież każdy wie, że to wrodzone prawo każdego Amerykanina). Dwójka dzielnych detektywów wyrusza do Waszyngtonu, by zająć się problematycznym przywódcą.

Uwaga: Wersja testowa gry Sam & Max: Season 1 – Abe Lincoln Must Die!. Pozwala na zapoznanie się z jej fragmentem, a ponadto istnieje możliwość odblokowania całej gry po wykupieniu klucza aktywacyjnego za pośrednictwem Internetu.

  • data aktualizacji: 2 marca 2007
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 84,2 MB

Pliki do gry Sam & Max: Season 1 – Abe Lincoln Must Die!

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Sam & Max: Season 1 – Abe Lincoln Must Die! gra 82,3 MB 2007.11.06 5,3K 2
Sam & Max: Season 1 – Abe Lincoln Must Die! demo 84,2 MB 2007.03.02 949 1