Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Mobile Forces - New - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Mobile Forces z gatunku Gry Akcji w wersji New na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku74,1 MB

pobrań6027

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji10 maja 2002

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Mobile Forces to kolejna gra akcji wykorzystująca osławiony engine Unreal’a. Jest to taktyczny shooter wojenny, w którym gracze mogą siać zniszczenie nie tylko za pomocą broni ręcznej lecz również wykorzystując całą gamę uzbrojonych po zęby pojazdów. Akcja Mobile Forces toczy się w dwunastu odmiennych lokacjach, począwszy od doków i obozu szkoleniowego, a skończywszy na bazie ukrytej wśród niedostępnych lodów.

Do wyboru mamy osiem różnych trybów gry, takich jak Safe Cracker gdzie musimy zakraść się do wrogiej bazy, otworzyć sejf i ukraść sztabki złota, czy inny polegający na doścignięciu pojazdu, którym ucieka zdrajca i podłożenie ładunków wybuchowych. Do dyspozycji mamy dziewięć rodzajów broni ręcznej, każda z dwoma trybami ognia. Materiały wybuchowe takie jak laserowe miny, można do wyboru rzucać lub przyczepiać w strategicznych miejscach do ścian, drzwi i pojazdów.

Demo to zawiera tą samą mapę co poprzednia wersja, zawiera jednak wiele dodatkowych elementów i usprawnień np. dedykowany serwer, usprawnienia kodu odpowiedzialnego za grę w sieci, poprawioną fizykę pojazdów, itp.

  • data aktualizacji: 10 maja 2002
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 74,1 MB

Pliki do gry Mobile Forces

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Mobile Forces - New demo 74,1 MB 2002.05.10 6K 0