Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku246,9 MB

pobrań16656

pobrań (7 dni)20

data aktualizacji22 lutego 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Teenage Mutant Ninja Turtles to kolejna przygodowa gra akcji, opowiadająca o perypetiach Wojowniczych Żółwi Ninja. Tym razem zdecydowano się na stworzenie produktu na kanwie pełnometrażowego filmu, wykonanego całkowicie przy użyciu grafiki komputerowej. Oczywiście w rolach głównych, zarówno w kinowym hicie, jak i w grze, widzimy Leonarda, Donatella, Raphaela i Michelangela.

Każdy ze wspomnianych gadzich bohaterów specjalizuje się w dalekowschodnich sztukach walki – pierwszy z nich wymachuje mieczami, drugi wywija kijem, trzeci atakuje dwoma sai, a czwarty sieje spustoszenie przy pomocy pary nunchaku. Czterej protagoniści mieszkają w nowojorskich kanałach i zajmują się głównie walką z przestępczością, rozprzestrzeniającą się w mieście. Pomiędzy żółwiami dochodzi jednak do rozłamu, w wyniku którego Donatello, Raphael i Michelangelo rozluźniają kontakt z grupą, więc Leonardo wraz ze szczurzym mistrzem Splinterem musi doprowadzić do ponownego scalenia zespołu.

Uwaga: Demo zawiera jeden poziom szkoleniowy.

  • data aktualizacji: 22 lutego 2007
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 246,9 MB

Pliki do gry TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja demo 246,9 MB 2007.02.22 16,6K 20