Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Runaway 2: Sen Żółwia - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Runaway 2: Sen Żółwia z gatunku Gry Przygodowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku431,2 MB

data aktualizacji9 lutego 2007

pobrań2975

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Druga część znakomitej gry przygodowej przygotowanej przez hiszpańskie Pendulo Studios. Podobnie jak w poprzedniczce, tak i tu, spotykamy się z dwójką głównych bohaterów, niezwykle seksowną Giną oraz Brianem. Jak pamiętamy był on nieco niezdarnym i zarazem „łebskim facetem”, który uratował Ginę przed zgrają bandziorów, a także zdobył jej serce. Już na wstępie, dostrzec można, iż związek z tą kobietą służy bohaterowi, jego ciało jest bardziej muskularne, a sposób ubrania i zachowania nieco bardziej „na luzaka”. Początek historii jaką zaserwowali nam autorzy jest tak samo burzliwy i enigmatyczny jak poprzednio. Otóż wszystko zaczyna się, gdy Gina zostaje wypchnięta przez Briana z samolotu wycieczkowego, przelatującego nad dżunglą, na kilka chwil przed jego, karkołomnym, awaryjnym lądowaniem. Jak nietrudno się domyśleć, w Runaway 2: The Dream of the Turtle nasza dwójka ponownie wpada w niezłe tarapaty, a naszym zadaniem jest dowiedzieć się jakie oraz wyplątać ją z całego zamieszania.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Zawiera jeden poziom, w którym główny bohater gry, Brian, usiłuje uratować otrutego Joshuę. Miejscem akcji jest Alaska.

  • data aktualizacji: 9 lutego 2007
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 431,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl