Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Silverfall - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Silverfall z gatunku Gry RPG w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1437 MB

pobrań1940

pobrań (7 dni)10

data aktualizacji30 stycznia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Silverfall to gra RPG, stworzona przez studio Kyiv’s Games, należące do francuskiej korporacji Monte Cristo. Twórcy produktu w pracy nad swoim dziełem wzorowali się na takich tytułach, jak Neverwinter Nights oraz Dungeon Siege.

Fabuła przenosi nas do pięknego, baśniowego świata Nelwë, podzielonego na liczne, współpracujące ze sobą królestwa. Przez lata w krainie tej utrzymywano porządek dzięki magii i poszanowaniu praw natury. Zainteresowanie nowymi technologiami zaczęło jednak burzyć tą harmonię, co zaowocowało pojawieniem się licznych konfliktów pomiędzy wyznawcami starego i nowego porządku. Co więcej siły zła postanowiły wykorzystać powstałe zamieszanie i przejąć władzę nas światem i magią. Gracz musi zażegnać niebezpieczeństwo, a co za tym idzie, wykazać się hartem ducha oraz sporymi umiejętnościami we władaniu mieczem i zaklęciami.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Pozwala na doprowadzenie swojej postaci do 15 poziomu i zrekrutowanie dwóch kompanów.

  • data aktualizacji: 30 stycznia 2007
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1437 MB