Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Battlestations: Midway - MP - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Battlestations: Midway z gatunku Gry Strategiczne w wersji MP na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku571,2 MB

pobrań4107

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji27 stycznia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Midway: Naval Battles to połączenie symulacji i strategii czasu rzeczywistego poruszające temat bitew morskich rozgrywanych podczas II Wojny Światowej. Dzięki temu tytułowi gracze mogą przekonać się jak bardzo zmieniła się wojna na morzu na przestrzeni kilku lat II Wojny Światowej, tj. jak początkowo niezniszczalne pancerniki straciły swe znaczenie na rzecz lotniskowców. Gra oferuje nam możliwość wzięcia udziału w szeregu bitew historycznych jak i hipotetycznych. Pod naszą kontrolą mogą znajdować się różne jednostki, m.in. niszczyciele, krążowniki, stawiacze min, a nawet łodzie podwodne; każda z własną załogą, kapitanem i oficerami o określonych umiejętnościach i doświadczeniu. Możemy wybrać po której stronie konfliktu przyjdzie nam walczyć, tj.: Amerykanie, Niemcy, Anglicy i Japończycy; oraz konkretną postać (bohatera) jaką będziemy kontrolować. Dzięki możliwości wyboru konkretnej postaci, mamy możliwość pięcia się po drabinie kariery aż do momentu zdobycia admiralskich szlifów.

Uwaga: Demo pozwala na potyczki wieloosobowe w sieci lokalnej i w Internecie. Zawiera jedną mapę zatytułowaną „Islands of Soloman”.

  • data aktualizacji: 27 stycznia 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 571,2 MB