Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

CivCity: Rome - + 3 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry CivCity: Rome . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku69,3 KB

pobrań2818

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji3 stycznia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

SHIFT + 0 – wywołanie menu, dzięki któremu można uaktywnić pozostałe ułatwienia

SHIFT + 1 – nieskończona ilość gotówki

SHIFT + 2 – możliwość korzystania z dodatkowych klawiszy: G – napełnienie spichlerza; K – wypełnienia zaznaczonego magazynu siedmioma surowcami; L – wypełnienie zaznaczonego magazynu pozostałymi siedmioma surowcami; M – wypełnienie magazynu

SHIFT + 3 – natychmiastowe wynalazki

  • data aktualizacji: 3 stycznia 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 69,3 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry CivCity: Rome

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

CivCity: Rome - + 4 trainer trainer 43,8 KB 2007.01.03 5,5K 10
CivCity: Rome - + 3 trainer trainer 69,3 KB 2007.01.03 2,8K 4