Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Panzer Elite Action: Pola Chwały - + 2 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Panzer Elite Action: Pola Chwały . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku9,8 KB

pobrań4379

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji20 grudnia 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym została zainstalowana gra. Uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz musiał skorzystać z kombinacji ALT + TAB, dzięki czemu wyjdziesz z gry, nie zamykającej jej. Otwórz okno trainera. Będziesz mógł skorzystać z następujących przycisków:

unlimited ammo – nielimitowana amunicja

no machinegun overheating – działka maszynowe nie przegrzewają się

Po wciśnięciu wybranych przycisków ponownie wciśnij ALT + TAB, tak aby powrócić do gry.

  • data aktualizacji: 20 grudnia 2006
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 9,8 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Panzer Elite Action: Pola Chwały

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Panzer Elite Action: Pola Chwały - + 2 trainer trainer 9,8 KB 2006.12.20 4,4K 1