Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Left Behind: Eternal Forces - v.1.3 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Left Behind: Eternal Forces z gatunku Gry Strategiczne w wersji v.1.3 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku316,4 MB

data aktualizacji8 listopada 2006

pobrań1588

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Gra Left Behind: Eternal Forces powstała pod kierownictwem Troy’a Lyndona (twórcy Madden Football) jest rozbudowanym RTS-em dziejącym się w świecie znanym z bestsellerowej chrześcijańskiej serii książek Tima LaHaye'a i Jerry'ego B. Jenkinsa „Left Behind” (w Polsce: „Czasy ostateczne”).

Świat stoi u progu apokalipsy. Tylko ci, którzy wierzyli w Boga zostali wzięci do Nieba. Pojawił się Antychryst, który jako Nicolai Carpathian stanął na czele Globalnej Wspólnoty (ang. Global Community), organizacji przemocą podporządkowującej sobie pozostałych na Ziemi ludzi. Jego plany próbują zniweczyć nazywający siebie Opozycją Ucisku (nazwa za polskim przekładem, w oryginale „Tribulation Factions”) rebelianci. Ich zadaniem jest nie tylko odeprzeć przeważające siły wroga, ale też nawrócić jak największą liczbę osób na wiarę w Chrystusa.

Uwaga: Demo w wersji v.1.3. Oferuje tutorial, cztery misje single player oraz tryb multiplayer.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz