Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Age of Empires III: The WarChiefs - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Age of Empires III: The WarChiefs z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku516,5 MB

pobrań4084

pobrań (7 dni)6

data aktualizacji5 października 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Age of Empires III: The WarChiefs demo  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Age of Empires III: The WarChiefs to pierwszy, oficjalny dodatek do ubiegłorocznego hitu, wydanego przez koncern Microsoft Game Studios. Produkcją dodatku zajęła się tradycyjnie firma Ensemble Studios.

W podstawowej wersji gry obserwowaliśmy zmagania europejskich narodów, które próbowały podbić tereny Ameryki Północnej i Południowej. W osiągnięciu swoich celów korzystały one z pomocy rdzennych mieszkańców tych terenów. Dodatek koncentruje się w większym stopniu na cywilizacjach i społecznościach stworzonych przez Indian, udostępniając trzy nowe nacje. Pierwszą z nich jest Wielka Konfederacja Irokezów (zwana również Ligą Pięciu Narodów, założoną w 1570 przez plemiona Kajuga, Mohawk, Oneida, Onondaga i Seneka), dbająca o interesy tubylców podczas europejskiej ekspansji. Plemię to posiada największą siłę ognia spośród wszystkich frakcji zaimplementowanych w dodatku. Irokezi dysponują bowiem budzącą przerażenie artylerią oraz maszynami oblężniczymi. Drugą z nacji zaprezentowanych w rozszerzeniu są Siuksowie. Indianie Ci opierają swoją armię na jednostkach wykorzystujących konie, potrafiących wykonać szybkie i precyzyjne ataki na pozycje nieprzyjaciela. Ostatnią z nowych frakcji są Aztekowie, dysponujący bardzo silną piechotą.

Uwaga: Demo oferuje dwie misje z kampanii single player, dzięki którym pokierujemy irokeską Ligą Pięciu Narodów oraz Niemcami. Sprawdzimy więc w boju m.in. wojowników z tomahawkami, lekką artylerię i konnych muszkieterów.

  • data aktualizacji: 5 października 2006
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 516,5 MB

Pliki do gry Age of Empires III: The WarChiefs

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Age of Empires III: The WarChiefs - v.1.06 ENG patch 15,1 MB 2010.06.11 6,7K 20
Age of Empires III: The WarChiefs demo 516,5 MB 2006.10.05 4,1K 6
Age of Empires III: The WarChiefs - v.1.06 PL patch 14,8 MB 2010.06.11 3,9K 1