Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

ARX Fatalis - v.1.13 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry ARX Fatalis z gatunku Gry RPG w wersji v.1.13 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku153,1 MB

pobrań2349

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji1 października 2002

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

ARX Fatalis swymi podstawami nawiązuje bezpośrednio do klasyki gatunku cRPG - Ultimy Underworld. Akcja przenosi nas do fantastycznej i przepełnionej magią krainy. Musimy powstrzymać złowrogi kult przed sprowadzeniem swego okrutnego boga do świata śmiertelników. Czeka nas więc wciągająca i tajemnicza historia oraz wiele walk z przeróżnymi potworami i fanatycznymi wyznawcami zła. Do naszej dyspozycji oddano cały arsenał śmiercionośnych broni oraz ponad 50 różnorodnych czarów tworzących zaawansowany system magiczny.

Gra rozgrywa się w całkowicie trójwymiarowym środowisku. Oferuje wiele ciekawych efektów graficznych, widok z perspektywy pierwszej osoby oraz intuicyjny i przyjazny interfejs z prostym sterowaniem postacią. W sumie otrzymujemy specyficzne połączenie cech znanych z Diablo z niepowtarzalną atmosferą i epicką linią fabularną charakterystyczną dla prawdziwych gier cRPG i nowel fantasy.

Uwaga: Jest to oficjalne, angielskojęzyczne demo w uaktualnionej wersji v.1.13.

  • data aktualizacji: 1 października 2002
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 153,1 MB