Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

HotDogs HotGirls - GER - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry HotDogs HotGirls z gatunku Gry Strategiczne w wersji GER na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku355,7 MB

data aktualizacji5 czerwca 2006

pobrań1672

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

HotDogs HotGals to strategiczna symulacja zaproponowana przez Fuzzyeyes Studios. Naszym głównym zadaniem jako właściciela sieci fast foodów jest odpowiednie nią zarządzanie i zdominowanie krajowego rynku. Nieocenioną pomocą w osiągnięciu tego celu służą przesympatyczne i przeurocze kelnerki zatrudnione w naszych barach.

Ponieważ to właśnie dziewczyny stanowią siłę zdolną poprowadzić naszą sieć na sam szczyt łańcucha żywieniowego miast i miasteczek, musimy o nie odpowiednio dbać. Po pierwsze ubiór - jak wiadomo zmysł wzroku jest bardzo wyczulony, szczególnie u męskiej części konsumentów - tutaj mamy szeroki wybór począwszy od seksownych i skąpych strojów kąpielowych po oficjalne suknie wieczorowe - w sumie ponad 150 strojów i dodatków do nich. Należy jednak pamiętać o tym, iż wizerunek kelnerki, który nie podoba się jej samej bądź też klientom, naraża nas na straty. Po drugie - odpowiednie kontakty z personelem. Każda z dziewcząt to inna osobowość, tak więc i podejście do każdej z nich musi być zindywidualizowane. Możemy więc wręczać im prezenty, dać podwyżkę, wysłać na szkolenie czy urlop wypoczynkowy - wszystko po to aby podnieść morale i produktywność.

Uwaga: Demo w niemieckiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 5 czerwca 2006
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 355,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl