Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

CSI: 3 Wymiary Zbrodni - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry CSI: 3 Wymiary Zbrodni . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku171,7 KB

pobrań1685

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji25 maja 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowałeś grę, a następnie uruchom ją. Po wybraniu opcji Load Game uzyskasz dostęp do wszystkich pięciu spraw, które zostały ukończone na poziomie Master.

  • data aktualizacji: 25 maja 2006
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 171,7 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry CSI: 3 Wymiary Zbrodni

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

CSI: 3 Wymiary Zbrodni - Unlocker trainer 171,7 KB 2006.05.25 1,7K 0