Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Blazing Angels: Squadrons of WWII - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Blazing Angels: Squadrons of WWII z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku466,7 MB

data aktualizacji31 marca 2006

pobrań2897

pobrań (7 dni)7

Pobierz plik za darmo

Blazing Angels: Squadron of WWII to symulator lotu o wybitnie zręcznościowym charakterze. Początkowo przygotowywany był z myślą o posiadaczach konsol Xbox i Xbox 360, lecz w trakcie produkcji zdecydowano się stworzyć także wersję PC. Gracz wciela się tu w rolę pilota, który wykonuje szereg misji w czasie II Wojny Światowej, poczynając od słynnej Bitwy o Anglię, na bombardowaniu Berlina kończąc.

Do wyboru jest aż 45 myśliwców, najsłynniejszych maszyn II Wojny Światowej, którymi dysponowali Anglicy, Amerykanie, Niemcy i Japończycy. Każdy model został dokładnie odwzorowany, aby jak najwierniej pokrywał się z faktycznie istniejącymi samolotami. Oprócz perspektywy trzeciej osoby, program oferuje również widok z kokpitu. W obu przypadkach na ekranie widzimy celownik, który pomaga lepiej skupić się na celu i uniknąć niepotrzebnej straty amunicji. W walce przydaje się także umieszczony w prawym, górnym rogu radar, określający pozycję maszyn wroga względem naszego samolotu.

Uwaga: Demo zawiera trening oraz dwie misje bojowe nad Dunkierką i Londynem.

  • data aktualizacji: 31 marca 2006
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 466,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl