Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Empire Earth II: Władza Absolutna - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Empire Earth II: Władza Absolutna . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku4,4 KB

pobrań3612

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji28 lutego 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu:

.../Moje Dokumenty/Dane Aplikacji/

Po uruchomieniu gry wybierz profil o nazwie TNT. Od tej pory będziesz mieć dostęp do wszystkich 15 misji kampanii (aby je wybrać, kliknij na opcji Single Player, a następnie Play Campaign).

  • data aktualizacji: 28 lutego 2006
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 4,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Empire Earth II: Władza Absolutna

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Empire Earth II: Władza Absolutna - Unlocker trainer 4,4 KB 2006.02.28 3,6K 3