Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Pizza Dude: Special Delivery - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Pizza Dude: Special Delivery z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku62,2 MB

data aktualizacji12 stycznia 2006

pobrań14786

pobrań (7 dni)46

Pobierz plik za darmo

PizzaDude: Special Delivery to projekt programistów i projektantów studia Team6, którzy do tej pory serwowali nam niewysokich lotów gry wyścigowe m.in. Manhattan Chase czy Taxi 3: eXtreme Rush. Naszym zadaniem jest rozwożenie i dostarczanie pizzy do klientów, a musimy robić to dość szybko jeśli chcemy otrzymać jakąkolwiek zapłatę.

Bohaterowie gry, PizzaDude oraz PizzaGirl (bo również w płeć piękną możemy się wcielić) pewnego pięknego poranka, dowiadują się, że ich ukochany wujaszek ... zniknął. Pozostawił po sobie jedynie krótki list, w którym wyjaśnił ze wstydem, że już nie potrafi prowadzić restauracji od wielu lat popadającej w długi. Ponieważ wujek nie zostawił żadnych pieniędzy nasi bohaterowie zostali bez środków do życia. Pozytywem tego jest niemożność chodzenia do szkoły, ponieważ nie została ona opłacona ale niezapłacone są także rachunki za wodę, gaz, prąd oraz kablówkę! W związku z tym nasi bohaterowie sprężają się w sobie i postanawiają w ciągu 24 godzin sprzedać tyle pizzy aby starczyło im pieniędzy na spłatę wszystkich długów.

Uwaga: Demo zawiera jeden grywalny charakter, jeden pojazd, dwie pizze i dwie lokacje.

  • data aktualizacji: 12 stycznia 2006
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 62,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl