Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

80 Dni - Goliath - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry 80 Dni z gatunku Gry Przygodowe w wersji Goliath na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku503,3 MB

pobrań5434

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji23 listopada 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

80 Days to gra przygodowa, przygotowana dla fanów gatunku przez zespół Frogwares. Jej fabuła została luźno oparta na powieści Juliusza Verne'a, W 80 dni dookoła świata (Frogwares już wcześniej korzystało z twórczości Verne'a przy Podróży do wnętrza Ziemi). Cel rozgrywki jest podobny do wyzwania jakiemu musiał sprostać bohater książkowy - w ciągu tytułowych 80 dni musimy okrążyć świat, i przede wszystkim, udowodnić, że to zrobiliśmy.

W roku 1899, młody angielski podróżnik, Oliver Lavisheart, podjął się pomóc swojemu wujowi w wygraniu nietypowego zakładu. Oliver musi w ciągu maksymalnie 80 dni okrążyć świat, i przywieźć ze sobą dowody na to, iż 4 największe wynalazki w 4 różnych miastach naszego globu są właśnie autorstwa jego wuja, Mathew. Podążając śladami Phileasa Fogga, Oliver odwiedza Egipt, Indie, Japonię i Amerykę. Jeśli podróż ta potrwa dłużej niż 80 dni, wuj przegra zakład i popadnie w ruinę.

Uwaga: Demo zawiera poziom, w którym podróżujemy pociąganiem „Goliath”.

  • data aktualizacji: 23 listopada 2005
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 503,3 MB