Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 lipca 2014, 10:49

The Guild 2: Piraci Starego Świata (kody) PC

Wstęp

The Guild 2: Piraci Starego Świata to gra strategiczna będąca dodatkiem do The Guild 2. Tym razem gracze trafiają na pełne niebezpieczeństw przestrzenie morskie Europy, dzięki czemu mogą oni uczestniczyć w nowej przygodzie.

Kody do gry

Uwaga! Zrób kopię zapasową przed wykonaniem poniższych czynności!

Użyj edytora tekstu do otwarcia pliku "config.ini" znajdującego się w katalogu z zainstalowaną grą. Znajdź komendę [INIT-PLAYER-0] i zmień ilość pieniędzy (“money”) na dowolną kwotę (maksymalnie 9999999999). Dzięki temu będziesz mieć dużo pieniędzy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 lipca 2014