Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 1 czerwca 2014, 13:26

Geneforge (ukryta wiadomość) PC

Wstęp

Geneforge to klasyczna gra cRPG, w której wcielamy się w rolę Sharpera, należącego do tajnej gildii magów. Tajemniczy osobnik porwał członków gildii, żądając w zamian wyjawienia tajemnicy Sharperów, a naszym zadaniem jest rozwiązanie niefortunnej sytuacji.

Triki do gry

Ukryta wiadomość

Kliknij na okrągłą platformę na dole menu głównego. Zachowuj wszystkie projekty, ale klikaj na te, które przemieszczają się, aby zniknęły z ekranu. Powtarzaj czynność aż do maksymalnej liczby tego samego typu. Ukryty komunikat pojawi się w prawym dolnym rogu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 czerwca 2014

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz