Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 marca 2014, 17:24

Far Cry 3: Blood Dragon (odwołanie do Far Cry 3) PC, X360, PS3

Wstęp

Far Cry 3: Blood Dragon to samodzielny dodatek popularnej strzelanki FPP Far Cry 3, stworzonej przez deweloperów ze studia Ubisoft. Produkcja stanowi pastisz filmów science-fiction z lat 80-tych XX wieku i przenosi graczy do 2007 roku.

Triki do gry

Odwołanie do Far Cry 3

Zanurkuj w wodzie korzystając ze współrzędnych X: 531.2, Y: 321.5, by trafić na naukowca stojącego obok toalety (podobny do żołnierza cierpiącego na chorobę morską w Far Cry 3).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 marca 2014