Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 1 marca 2014, 16:10

F.E.A.R. 2: Project Origin (odwołanie do F.E.A.R.) PC, X360, PS3

Wstęp

F.E.A.R. 2: Project Origin to kontynuacja strzelanki FPP w klimatach horroru. W produkcji wcielamy się w członka jednostki antyterrorystycznej Delta, który ma aresztować Genevieve Aristide, jednak w trakcie misji dochodzi do wybuchu znanego z pierwszej części serii. Sytuacja przybiera więc zupełnie inny obrót i musimy walczyć o przetrwanie.

Triki do gry

Odwołanie do F.E.A.R.

W podziemnym laboratorium pod szkołą, w pokoju z Reflex Injector, ukrytym za mechanicznym ramieniem, znajduje się pomieszczenie należące do inżyniera N. Mapes. Jest to odwołanie do Nortona Mapesa z “jedynki”.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 marca 2014

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz