Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 22 października 2013, 06:53

Turbo: Super Stunt Squad (robienie kombosów) X360, PS3, Wii, WiiU

Wstęp

Turbo: Super Stunt Squad to gra oparta na filmie, która jest wesołym klonem produkcji w stylu Tony Hawk's Pro Skater. Twórcy udostępnili kilka postaci o różnych umiejętnościach, jeżdżących po przygotowanych torach i robiących różnego rodzaju ewolucje.

Triki do gry

Utrzymywanie komba

By uzyskiwać wysokie wyniki punktowe, należy łączyć poszczególne triki w kombinacje. Da się to robić na dwa sposoby.

Pierwszy polega na wykonywaniu obojętnie jakiej sztuczki w ciągu 1 – 2 sekund po wykonaniu ostatniej (by pasek kombo nie doszedł do końca).

Drugi opiera się na wykorzystywaniu trików typu manual (po wykonaniu skoku naciskamy szybko góra, dół albo dół, góra), które są bezpieczne (np. uderzenie w ścianę przerywa tylko manuala, ale nie całe kombo) i w prosty sposób pozwalają utrzymać mnożnik punktowy. Mało tego. Podczas jednego przejazdu, wykonując tylko i wyłącznie manuale (skok, manual, chwila jazdy, skok, manual, itd.) da się uzyskać wyniki na poziomie 300 tys. punktów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 października 2013