Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 21 października 2013, 17:35

Dead Island (plakat Chrome 2) PC, X360, PS3

Wstęp

Dead Island to polska gra akcji, w której staramy się przetrwać na wyspie opanowanej przez zombie. Postacie dysponują różnymi umiejętnościami, a w czasie zabawy wykorzystujemy rozmaite bronie. Cała akcja obserwowana jest natomiast z perspektywy pierwszej osoby.

Triki do gry

Plakat Chrome 2

Rozegraj misję "Born To Be Wild". Wejdź do hotelu i pogadaj z Mikiem Daviesem. Przejdź do kolejnego pokoju, w którym znajduje się stół roboczy, a następnie do kolejnego, w którym znajdziesz komputer. Na ścianie będzie wisiał plakat Chrome 2.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 października 2013