Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 21 października 2013, 17:27

Dead Island (łatwe pieniądze) PC, X360, PS3

Wstęp

Dead Island to polska gra akcji, w której staramy się przetrwać na wyspie opanowanej przez zombie. Postacie dysponują różnymi umiejętnościami, a w czasie zabawy wykorzystujemy rozmaite bronie. Cała akcja obserwowana jest natomiast z perspektywy pierwszej osoby.

Triki do gry

Łatwe pieniądze

Po dotarciu do Moresby i uzyskaniu dostępu do magazynu, znajdziesz w nim cztery bronie (klucz francuski, kij bejsbolowy, młot i nóż). Sprzedaj je w kościele, a dostaniesz od 400 do 2 tys. dolarów. Powtarzaj czynność tyle razy, ile tylko chcesz.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 października 2013