Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 sierpnia 2013, 09:39

Call of Duty 2 (lista kodów) PC

Wstęp

Call of Duty 2 to sequel wydanej pod koniec 2003 roku strzelanki pierwszoosobowej (gry akcji/FPS), z fabułą osadzoną w realiach II Wojny Światowej, która zdobyła mnóstwo nagród i uznanie graczy na całym świecie. Tytuł ponownie pozwala wcielić się w żołnierzy walczących na różnych frontach.

Kody do gry

By móc korzystać z kodów wybierz "Game Options" i zaznacz opcję umożliwiająca korzystanie z konsoli. Naciśnij ~ i wpisz developer 1. Pojawi się napis “Load”, kliknij na niego i zacznij grę. W czasie zabawy znowu wciśnij ~ i wpisz poniższe kody.

Efekt - kod

Tryb boga - god

Odnawia zapas amunicji i granatów - give ammo

Wszystkie bronie, pełne zdrowie, amunicja - give all

Przywołuje wybrany przedmiot - give <nazwa przedmiotu>

Umożliwia latanie - ufo

Brak łusek - noclip

Ignorowany przez przeciwników - notarget

Samobójstwo - kill

Wybór poziomu - map <nazwa poziomu>

Wybór misji - /seta <nazwa misji>

Podwójne zdrowie - demigod

Wyświetla ilość klatek - /cg_drawfps 1

Wyłącza wyświetlanie ilość klatek - /cg_drawfps 0

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 sierpnia 2013