Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 13 sierpnia 2013, 12:20

Bulletstorm (alternatywny bicz) X360, PS3

Wstęp

Bulletstorm to strzelanka pierwszoosobowa stworzona przez polskie studio People Can Fly. Bohater gry trafia na planetę opanowaną przez hordy dzikich plemion i mięsożerną roślinność. Głównym elementem rozgrywki są „skillshoty”, czyli szczególnie widowiskowe sposoby na eliminowanie wrogów, za które otrzymujemy punkty.

Triki do gry

Alternatywny bicz

Ukończ demo gry Bulletstorm, by odblokować bicz Crimson (PlayStation 3) i Emerald (Xbox 360) do wykorzystania w trybie Anarchy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 sierpnia 2013