Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 15 lipca 2013, 13:06

Bastion (zalecana broń początkowa) PC, X360

Wstęp

Bastion to gra action-RPG opowiadająca o chłopcu, który próbuje zbudować bezpieczne schronienie dla siebie i bliskich, w świecie zniszczonym przez katastrofę. Akcja rozgrywa się w fantastycznym świecie pełnym potworów i niebezpieczeństw. Cechą wyróżniającą grę jest przepiękna kreskówkowa grafika ukazana w rzucie izometrycznym.

Triki do gry

Zalecana broń początkowa

W pierwszy poziomach najlepszymi broniami są Machete (walka w zwarciu) i Breaker's Bow (walka na odległość). Dodatkowo warto uzbierać trzy Carrion Bones, w celu ulepszenia kuszy Repeater, która po tym zabiegu będzie zadawać znacznie większe obrażenia, niż Breaker's Bow.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 lipca 2013