Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 lipca 2013, 10:03

Kody do gry Świątynia Pierwotnego Zła (łatwe zdobywanie doświadczenia, dodatkowe punkty umiejętności) PC

Wstęp

Greyhawk: Świątynia Pierwotnego Zła to klasyczny dwuwymiarowy RPG, który bazuje na fabularnym module do gry Advanced Dungeons & Dragons. W dalszej części tekstu informujemy o możliwości uruchomienia gry z różnymi parametrami i wynikających z tego tytułu profitach.

Triki do gry

Łatwe zdobywanie doświadczenia

Wynajmij postać NPC i ją zabij. Działa doskonale, gdy wynajmie się Otisa, Elmo,

Laretha albo inna postać na wysokim poziomie.

Dodatkowe punkty umiejętności

Sztuczka wymaga czarodzieja na 3 poziomie, przedmiotu Wondrous i zaklęcia Fox's Cunning. Po uzyskaniu 3 poziomu doświadczenia czarodziejem, zdobądź jeszcze 1500 punktów, a następnie udaj się do strefy bezpieczeństwa i stwórz przedmiot Headband of Intellect +6. Następnie przekaż go obojętnie której postaci, która właśnie uzyskała nowy poziom doświadczenia. Wejdź w ekran doświadczenia. Powinieneś mieć dodatkowe 3, 4 punkty.

18 punktów we wszystkich statystykach

Wejdź w menu kupowania punktów. Ustaw pierwszą statystykę na 18, a następnie kliknij, przytrzymaj i przenieś ją na prawą stronę od strzałek (góra, dół). Prawidłowo dokonane powinno zniknąć. Wróć do menu statystyk. Kolejna opcja powinna być ustawiona na 18. Powtarzaj czynność, aż uzyskasz w ten sposób 18 punktów przy każdej statystyce.

Duży wzrost doświadczenia

W pierwszej wiosce, Homlet, potkniesz się o pierwszą skrzynię obok domu druida. Znajdziesz tam pułapkę. Jeżeli nie uda Ci się jej rozbroić, to każda postać dostanie 252 punkty doświadczenia. Powtarzaj czynność tyle razy, ile tylko chcesz.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 lipca 2013