Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 czerwca 2013, 13:16

Shaun White Snowboarding (Łatwe zdobywanie pieniędzy) PC

Wstęp

Shaun White Snowboarding to gra sportowa sygnowana nazwiskiem snowboardzisty Shaun White. Tytuł został przygotowany przez zespół deweloperski studia Ubisoft Montreal. Gracze mają okazję pojeździć na desce w górach Alaski i Japonii, a także na stokach Park City.

Triki do gry

Łatwe zdobywanie pieniędzy:

  • Niezależnie jak jedziesz, wystarczy, że ciągle robisz triki. W ten sposób w bardzo łatwy sposób uzyskuje się spore kwoty pieniędzy.
  • Zjedź na dół obojętnie której góry i uderzaj wielokrotnie w kogoś kulką śnieżną.
  • Uderzaj ludzi jeżdżąc na desce, aż do momentu pojawienia się obrazku przedstawiającego czaszkę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 czerwca 2013

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz