Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 17 kwietnia 2013, 12:30

Kody do gry Dead or Alive 5 Plus (ukryty tryb rozgrywki) PSV

Wstęp

Dead or Alive 5 Plus to specjalna wersja piątej odsłony bardzo rozpoznawalnej bijatyki 3D, opracowana z myślą o konsoli PlayStation Vita. W dalszej części tekstu podpowiadamy w jaki sposób możemy odblokować sobie dostęp do ukrytego trybu zabawy.

Triki do gry

UKRYTY TRYB ROZGRYWKI

Wersja na PS Vitę posiada ukryty tryb zabawy o nazwie OMG Mode, który cechuje się zmodyfikowaną fizyką ciała w ruchu. W celu odblokowania sobie dostępu do tego trybu musisz przystąpić do pojedynków obsługujących ekran dotykowy handhelda (Touch Matches) i skorzystać z funkcji dotykowych w sumie 5000 razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 kwietnia 2013