Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 10 kwietnia 2013, 12:25

Super Street Fighter II Turbo HD Remix (odblokowanie pojedynku z Akumą) X360, PS3

Wstęp

Super Street Fighter II Turbo HD Remix jest odświeżoną wersją jednej z najlepszych dwuwymiarowych bijatyk, wyróżniającą się przede wszystkim znacznie usprawnioną oprawą wizualną. Poniżej informujemy o tym w jaki sposób możemy odblokować ukrytą walkę.

Triki do gry

ODBLOKOWANIE POJEDYNKU Z AKUMĄ

Odblokowanie bonusowego pojedynku z Akumą nie jest łatwe i wymaga wykonania kilku ściśle określonych czynności. Musisz mianowicie w trybie Arcade dotrzeć do finałowego pojedynku z M. Bisonem w czasie krótszym niż 20 minut i bez używania powtórzeń, czyli bez przegrania żadnej wcześniejszej walki. W trakcie pojedynku z M. Bisonem wyczekuj momentu pojawienia się Akumy i wykonaj wtedy na Bisonie atak Raging Demon (Shun Goku Satsu).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 kwietnia 2013