Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 26 lutego 2013, 14:53

Crysis 3 (używanie łuku; nanokombinezon; skanowanie otoczenia) PC, X360, PS3

Wstęp

Crysis 3 to efektowna futurystyczna strzelanina z akcją osadzoną w Nowym Jorku wyniszczonym przez obcych. Poniżej zamieściliśmy szereg podpowiedzi, które mogą okazać się bardzo pomocne w utrzymaniu głównego bohatera przy życiu.

Triki do gry

UŻYWANIE ŁUKU

Łuk jest zdecydowanie najbardziej przydatną z broni w grze, szczególnie jeśli masz w planach prowadzenie ostrożnej rozgrywki i nie informowanie przeciwników o swoich poczynaniach. Podstawową zaletą łuku jest to, że możesz używać tej broni bez konieczności znacznego obciążania trybu kamuflażu w nanokombinezonie. Sprawia to, że łuk jest o wiele bardziej pożyteczny od większości standardowych broni z tłumikiem, tym bardziej, że może on być wykorzystywany do eliminowania także bardziej oddalonych celów. Korzystając z okazji warto też przypomnieć o tym, że po każdej udanej egzekucji możesz zbadać ciało przeciwnika celem odzyskania użytych strzał, zakładając oczywiście, że w okolicy jest bezpiecznie.

NANOKOMBINEZON

Podobnie jak w poprzednich częściach serii bardzo wskazane jest nieustanne monitorowanie paska energii nanokombinezonu. Jeżeli widzisz, że energia znajduje się na wyczerpaniu wycofuj się z pola bitwy lub chowaj się w dobrym miejscu, tak by w spokoju zaczekać na jego ponowną regenerację. Jest to bardzo istotne na wyższych poziomach trudności, bo wtedy jeszcze łatwiej jest o szybkie pozbawienie nanostroju całego zapasu energii.

SKANOWANIE OTOCZENIA

Po wkroczeniu do każdej nowej lokacji rekomendowane jest dokładne zeskanowanie okolicy. Ma to na celu przede wszystkim zlokalizowanie i oznaczenie przez wizjer nanokombinezonu przebywających w danym miejscu przeciwników. Dodatkową zaletą tej metody działania jest również możliwość zlokalizowania interaktywnych urządzeń, które główny bohater może przeprogramować na odległość, odblokowując sobie w ten sposób nowe bezpieczne przejścia czy wręcz przyczyniając się do prostszego wyeliminowania wrogów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 lutego 2013

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz