Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 lutego 2013, 15:55

Omerta: Miasto Gangsterów (zlecenia; taktyczna rozgrywka) PC, X360

Wstęp

Omerta: City of Gangsters to gra strategiczna z akcją rozgrywającą się w latach 20-tych ubiegłego wieku, w której zajmujemy się zarządzaniem przestępczym imperium. Poniższe triki przeznaczone są dla początkujących strategów.

Triki do gry

WYKONYWANIE ZLECEŃ

Jednym z ciekawszych sposobów na pozyskiwanie funduszy jest podejmowanie się realizacji różnorakich zleceń. Z racji tego, że zlecenia cechują się dużym poziomem losowości warto przed wybraniem danego zlecenia zapisać aktualne postępy, tak by w razie niekorzystnego obrotu wydarzeń (np. aresztowania czy utraty podwładnych) nic nie stracić.

TAKTYCZNA CZĘŚĆ ROZGRYWKI

Walki w grze rozgrywane są w sposób turowy. Warto tu pamiętać przede wszystkim o tym żeby we właściwy sposób ustawiać swoich podwładnych na zakończenie każdej tury. Bardzo wskazane jest w tym przypadku korzystanie z zasłon, które w wyraźny sposób potrafią obniżyć ryzyko odniesienia obrażeń. Jeśli zaś chodzi o działania ofensywne, dobrze jest zwrócić uwagę na rodzaj posiadanych broni oraz na ich celność, tak by nie tracić niepotrzebnie tur i amunicji na nieudane ataki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 lutego 2013