Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 grudnia 2012, 10:46

Street Fighter X Mega Man (lista kodów) PC

Wstęp

Street Fighter X Mega Man to klasyczna dwuwymiarowa platformówka łącząca w sobie postacie i inne elementy charakterystyczne dla gier z serii Street Fighter oraz Mega Man. Poniżej prezentujemy pełną listę kodów dostępnych w tej produkcji.

Kody do gry

LISTA KODÓW

Odblokowanie utworu muzycznego Guile'a – Zatrzymaj w dowolnym momencie grę. Przytrzymaj klawisz odpowiedzialny za skok (Jump) i następnie wciskaj: Góra, Dół, Dół, Dół.

Możliwość używania Hadokenów – Zatrzymaj się na ekranie tytułowym gry i przytrzymaj jednocześnie klawisze odpowiedzialne za skok (Jump) i strzał (Shoot).

Mega Man bez nakrycia głowy – Zatrzymaj się na ekranie wyboru etapu, podświetlając postać Ryu. Przytrzymaj klawisz odpowiedzialny za strzał (Shoot) i następnie wciskaj: Prawo, Prawo, Prawo, Lewo.

Uwaga – Powtórne wprowadzenie każdej z przedstawionych powyżej kombinacji klawiszy wyłączy odblokowany wcześniej kod.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 grudnia 2012