Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 grudnia 2012, 10:45

Street Fighter X Mega Man (ukryty przeciwnik; ułatwienia rozgrywki) PC

Wstęp

Street Fighter X Mega Man jest dwuwymiarowym platformerem łączącym światy Ulicznego Wojownika oraz Mega Mana. W dalszej części tekstu zawarliśmy kilka przydatnych wskazówek związanych z tą grą.

Triki do gry

UKRYTY PRZECIWNIK

W celu odblokowania możliwości przystąpienia do bonusowego pojedynku z Akumą ze Street Fightera musisz ukończyć wszystkie standardowe walki, co najmniej trzy z nich zaliczając z perfekcyjnym wynikiem (Perfect). Jeżeli wszystko wykonałeś zgodnie z planem, to wspomniany wojownik pojawi się na samym końcu gry.

UŁATWIENIA ROZGRYWKI

W celu zagwarantowania sobie dodatkowych zbiorników E (E Tank) musisz po poniesieniu śmierci zaczekać aż zegar dobije do zera. Po wznowieniu gry powinieneś dysponować zebranymi wcześniej zbiornikami, mogąc jednocześnie ponownie zdobyć nowe. W celu zapewnienia sobie perfekcyjnego wyniku w danej walce (Perfect) wskazane jest z kolei użycie zbiornika E tuż przed jej zakończeniem z zamiarem całkowitego zregenerowania paska zdrowia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 grudnia 2012