Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 20 grudnia 2012, 16:40

Far Cry 3 (polowania; specjalne bronie; posterunki) PC, X360, PS3

Wstęp

Far Cry 3 to strzelanina FPP, której akcja rozgrywa się na wielkiej tropikalnej wyspie. Poniżej dodaliśmy szereg trików opracowanych w głównej mierze z myślą o początkujących graczach.

Triki do gry

POLOWANIA

Zanim w danym sektorze mapy wyruszysz na polowanie zadbaj o dotarcie do znajdującego się w tej lokacji masztu radiowego z zamiarem zniszczenia szyfratora. Ułatwi ci to proces odnajdywania poszczególnych gatunków zwierząt. W trakcie polowań warto zachować czujność jeśli aktualnie szukasz drapieżników, które mogą zagrozić głównemu bohaterowi. Dobrze jest też wykorzystywać środki transportu na swoją korzyść. Mechanizm ten dotyczy również akwenów wodnych, gdyż bardziej niebezpieczne okazy możesz zabijać uderzając w nie łodzią czy skuterem wodnym.

ODBLOKOWANIE SPECJALNYCH BRONI

Bardzo wskazane jest poczynienie wszystkich kroków mających na celu odblokowanie siedmiu ukrytych w grze specjalnych modeli broni. Chcąc przybliżyć się do pozyskania tych narzędzi zagłady musisz zbierać przedmioty kultu i karty pamięci, a także wyzwalać posterunki, uruchamiać maszty radiowe i zaliczać próby Rakyat.

POSTERUNKI

Przed podjęciem próby przejęcia wybranego przez siebie posterunku dokładnie zbadaj okolicę, najlepiej z bezpiecznej odległości (np. pomagając sobie aparatem fotograficznym). Warto też dokładnie zaplanować sam atak, tak by przez cały czas lub możliwie jak najdłużej pozostawać w ukryciu, zdobywając w ten sposób więcej punktów doświadczenia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 grudnia 2012