Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 grudnia 2012, 15:50

007 Legends (ukryty strój) WiiU

Wstęp

007 Legends to szpiegowska gra akcji, skupiająca się na odtworzeniu najważniejszych scen ze starszych filmów opowiadających o przygodach Jamesa Bonda. Z okazji premiery wersji na konsolę Wii U przypominamy o tym w jaki sposób można odblokować bonusowy strój dla agenta Jej Królewskiej Mości.

Kody do gry

UKRYTY STRÓJ

W celu odblokowania ukrytego stroju dla Jamesa Bonda, pochodzącego z filmu Moonraker, musisz wprowadzić kod astr0b0y (z zachowaniem dużych i małych liter). Godne odnotowania jest to, że wspomniany kostium jest dostępny wyłącznie w trybie zabawy na podzielonym ekranie (split-screen).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 grudnia 2012