Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 grudnia 2012, 15:40

Kody do gry New Super Mario Bros. U (ukryte bonusy) WiiU

Wstęp

New Super Mario Bros. U to klasyczna platformówka z Mario i Luigim w rolach głównych, przygotowana na premierę konsoli Nintendo Wii U. W dalszej części tekstu znajduje się lista najważniejszych ukrytych elementów gry wraz z instrukcjami odnośnie ich odblokowania.

Triki do gry

UKRYTE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli ci na odblokowanie różnorakich bonusów:

Dziewiąty świat Superstar Road – Musisz zdobyć wszystkie monety (Star Coins) w światach 1-8.

Maksymalna ilość gwiazdek przy ikonce zapisanego stanu gry – Musisz pokonać ostatniego bossa gry, zebrać wszystkie monety ze światów 1-8, odnaleźć wszystkie sekretne przejścia w światach 1-8, zebrać wszystkie monety z bonusowego dziewiątego świata i złapać wszystkie stworki Nabbits w światach 1-7.

Możliwość dowolnego zapisywania gry na głównej mapie – Musisz pomyślnie ukończyć główny wątek fabularny gry (Story Mode).

Ulepszenia Propeller Hat i Penguin Suit – Musisz odblokować dziewiąty świat Superstar Road i odwiedzić domy ropuch (Toad Houses).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 grudnia 2012