Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 8 listopada 2012, 11:17

Kody do gry Viking: Battle for Asgard (zdobywanie czerwonych czaszek) PC, X360, PS3

Wstęp

Viking: Battle for Asgard to gra akcji z ujęciem z perspektywy trzeciej osoby, w której wcielamy się w postać młodego Wikinga o imieniu Skarin i staczamy wiele efektownych potyczek. Poniższy trik związany jest z odnajdywaniem czerwonych czaszek w trakcie rozgrywki.

Triki do gry

ZDOBYWANIE CZERWONYCH CZASZEK

Jeżeli chcesz powiększyć pulę posiadanych czerwonych czaszek (red skulls), to musisz się za nimi rozglądać jeszcze w trakcie infiltracji danej lokacji (np. fortecy). Nie możesz tego dokonać już po rozpoczęciu głównej bitwy, albowiem wtedy wszystkie czaszki znikają z pola walk.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 listopada 2012